Gabinety psychologiczne

mgr PAULINA SIEDLIŃSKA tel: 663 794 772

Bielsko-Biała, 11 Listopada 25/4
e-mail: paulina.siedlinska@psychologbielsko.org.plZadaj pytanie

Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, psychoterapeutą w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dające stosowne kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Jestem także asystentem psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy.

Ukończyłam psychologię w Uniwersytetcie Jagiellońskim, w ramach Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskałam kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2003 roku prowadząc warsztaty i szkolenia, pracując jako psycholog m.in. w Podbeskidzkim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej. W Ustrońskim Centrum Psychoterapii na Oddziałach Rehabilitacji Psychosomatycznej w ramach Prewencji Rentowej ZUS, Dziennym i Całodobowym Oddziale Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego prowadziłam psychoterapię indywidualną oraz grupową.

W ramach prywatnej praktyki zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych a także pomocą i poradnictwem psychologicznym. Prowadzę szkolenia i warsztaty. Aktualnie w Poradni Zdrowia Psychicznego świadczę pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną, w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie pracuje z młodzieżą.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Pozostaję w kontakcie szkoleniowym i superwizyjnym z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Lokalizacja:


Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy

Adresat
Imię i nazwisko
Nr telefonu
Email*
Temat*
Treść*
 
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu wyłącznie przez firmę (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz. 883).

* - pola obowiązkowe