Gabinety psychologiczne

mgr Alicja Kunicka - tel: 509 788 933
Bielsko-Biała, PLAC WOLNOŚCI 2, GABINET NR 4 II p.
mgr Paulina Siedlińska - tel. 663 794 772
Bielsko-Biała, 11 Listopada 25/4

Oferta

Psychoterapia indywidualna – spotkanie trwa 50 minut; w indywidualnym kontakcie możesz porozmawiać ze specjalistą na temat nurtującego Cię problemu; kilka pierwszych spotkań przeznaczonych jest na określenie celu i sposobu pracy. Możesz zdecydować się na terapię krótkoterminową skoncentrowaną na rozwiązaniu problemu lub długoterminową sięgającą do przyczyn i nieświadomych konfliktów.

Warsztaty, szkolenia – jednorazowe lub cykliczne spotkania grupowe dotyczące określonego wcześniej zakresu tematycznego. Możesz skorzystać z naszych propozycji albo zaproponować własny temat – szkolenia na zamówienie po zorganizowaniu minimum 6-osobowej grupy.

Proponowane tematy:

Stres – wróg czy przyjaciel? – możesz przyjrzeć się swoim sposobom radzenia sobie w trudnych, obciążających sytuacjach, poznać techniki relaksacyjne, dowiedzieć się jakie mechanizmy się z nim wiążą, bardziej rozumieć siebie a poprzez to lepiej radzić sobie z trudnościami.

Trening umiejętności społecznych – jak skutecznie porozumiewać się z innymi. Masz okazję w bezpiecznych warunkach trenować asertywne techniki porozumiewania się z ludźmi. Zajęcia obejmują zagadnienia asertywności i komunikacji interpersonalnej.