Gabinety psychologiczne

mgr ALICJA KUNICKA tel: 509 788 933

Bielsko-Biała, PLAC WOLNOŚCI 2, GABINET NR 4 II p.
e-mail: alicja.kunicka@psychologbielsko.org.plZadaj pytanie

Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, psychoterapeutą z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr 109), trenerem treningu psychologicznego II stopnia PTP, asystentem psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy, choreoterapeutką.

Ukończyłam psychologię w Katolickim Uniwersytetcie Lubelskim. Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję od 1992 roku. Mam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dorosłymi w zarówno pracy indywidualnej jak i grupowej.

W latach 2008-2016 pracowałam w Ustrońskim Centrum Psychoterapii gdzie prowadziłam psychoterapię grupową w Oddziałach Dziennym i Całodobowym Leczenia Nerwic; psychoterapię indywidualną w Poradni Leczenia Nerwic.

Aktualnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz prowadzę własny gabinet. W ramach prywatnej praktyki pomagam osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się również pomocą i poradnictwem psychologicznym, prowadzę szkolenia i warsztaty.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Pozostaję w kontakcie szkoleniowym i superwizyjnym z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Lokalizacja:

Formularz kontaktowy

Adresat
Imię i nazwisko
Nr telefonu
Email*
Temat*
Treść*
 
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu wyłącznie przez firmę (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz. 883).

* - pola obowiązkowe